Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
13:00
B. Frem
Oversidder
HS 8:8 efterår 2024 HS 8:8 (pulje 1)
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
B. Frem
2
TGB
4
HS3 (efterår 2024) HS3 (pulje 1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
B. Frem
FC Nakskov
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:15
B. Frem
FC Nakskov
HS1 2024/25 HS1 2024/25
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
B. Frem
Nykøbing FC
Oldies but Goldies +60 efterår 2024 Oldies but Goldies +60 (efterår 2024)
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
B. Frem
TGB
M+40 Veteran 11:11 2024/25 M+40 Veteran 11:11 2024/25
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
B. Frem
Eskilstrup
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
B. Frem
MB
M+32 (Oldboys) 8:8 efterår 2024 M+32 (Oldboys) 8:8 (efterår 2024)
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
B. Frem
Rødby
HLFS 2024/25 HLFS 2024/25
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
B. Frem
Rødby
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
B. Frem
Solrød FC
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
B. Frem
Oversidder
Oldies but Goldies +60 efterår 2024 Oldies but Goldies +60 (efterår 2024)
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
B. Frem
Oversidder
8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
B. Frem
Vordingborg IF
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
B. Frem
Østmøn SGI
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
B. Frem
Køge Nord FC
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
B. Frem
Holmegaard GB
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
B. Frem
Nyråd/langebæk alliancen
M+50 Master 8:8 2024/25 M+50 Master 8:8 2024/25
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
B. Frem
Væggerløse
HLFS 2024/25 HLFS 2024/25
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:30
B. Frem
DMI/B1990
HS1 2024/25 HS1 2024/25
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
B. Frem
Ørslev GIF (V)
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
B. Frem
MB
HS3 (efterår 2024) HS3 (pulje 1)
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
B. Frem
Nykøbing FC
M+40 Veteran 11:11 2024/25 M+40 Veteran 11:11 2024/25
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
B. Frem
Oversidder
8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
B. Frem
Herlufsholm GF
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:30
B. Frem
DMI/B1990
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
B. Frem
ØUB
HS 8:8 efterår 2024 HS 8:8 (pulje 1)
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
B. Frem
Nykøbing FC
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:00
B. Frem
Oversidder
M+40 Veteran 11:11 2024/25 M+40 Veteran 11:11 2024/25
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
B. Frem
Herlufsholm GF
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
B. Frem
Sandby
M+32 (Oldboys) 8:8 efterår 2024 M+32 (Oldboys) 8:8 (efterår 2024)
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
B. Frem
Horslunde
HS1 2024/25 HS1 2024/25
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
B. Frem
Sorø Freja
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
B. Frem
Nykøbing FC
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
B. Frem
Sandby
HS3 (efterår 2024) HS3 (pulje 1)
|